X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

امام جمعه بجنورد

امام جمعه بجنورد: دشمن در سالروز فتنه 88 می خواهد فتنه دیگری برپا کند

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه امروز ملت ایران اجازه نمی دهد هر کسی در داخل کشور شورش کرده و مردم را گرفتارکند، گفت: دشمن در سالروز فتنه 88 می خواهد فتنه دیگری برپا کند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی روز شنبه در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی اظهارکر: البته در فتنه سال 88 فتنه گران، بهانه تقلب داشتند، مردم را گول زدند اما امروز مردم و کشور مقتدرترهستند، امروز آمریکا با همان یال و کوپال در منطقه شکست خورده است، عربستان در منطقه حرفی برای گفتن ندارد، امروز حرف نخست را مردم، جبهه مقاومت و راه و روش امام خمینی و امام خامنه ای می زنند.
وی اضافه کرد: 22 بهمن نخستین جرقه انقلاب اسلامی در ایران بود که عزت، عظمت و غیرت آفرید و نوکر از کشور رانده شد.
حجت الاسلام یعقوبی گفت: تسخیر لانه جاسوسی دومین انقلابی بود که ارباب را از این انقلاب و کشور ناامید کرد و انقلاب سوم حماسه 9دی بود، روزی که ملت ایران کودتای خزنده ای که می خواست اصل نظام را از بین ببرد، آن را رسوا کرد.
وی افزود: در انقلاب اول امام راحل، مردم را بصیرت بصیرت داد و به میدان آورد؛ اما در انقلاب دوم آتش به اختیار، دانشجویان خط امام آمدند و لانه جاسوسی را تسخیر کردند.
حجت الاسلام یعقوبی بیان کرد: درانقلاب سوم نیز مردم بدون فرمان کسی، آتش به اختیار در خیابان تهران ودر دیگر استان ها به میدان آمدند تا ریشه فتنه گران را بشکنند تا دیگر کسی هوس نکند در مقابل این نظام ایستادگی کند.
وی گفت: امروز جمع شدیم تا به امام زمان بگوییم ما سه انقلاب را پشست سر گذاشتیم و منتظر انقلاب شما هستیم، علمدارنهضت اگر فرمان دهد این ملت می تواند هر جا اراده کند نقش آفرینی کند.
حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه جبهه مقاومت توانست ریشه داعش را بکند و همه مستکبرین را شکست دهد تاکیدکرد: امروز جبهه حق راه را برای آزادگان جهان باز کرده است، امروز ملت ایران اجازه نمی دهد هر کسی داخل کشور شورش کرده و مردم را گرفتارکند و منافقین در صف ما نفوذکنند.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی

برچسب‌ها: خبر نامه نیمروز
[ شنبه 9 دی 1396 ] [ 12:40 ] [ حمزه ذاکری ]